21 wiek dostarczył niesamowitą rewolucję w nagrywaniu filmów.

XXI w. przyniósł prawdziwą rewolucję w kręceniu filmów. Na dzień dzisiejszy, kamera kieszonkowa w komórce pozwala na nagrywanie jakościowo lepszych filmów video, niż kilkanaście tygodni temu rozbudowane sprzęty. Telefon komórkowy jest lekki, niesamowicie wygodny oraz poręczny. Ponadto  powszechny – można go łatwo oraz zupełnie tanio zakupić. Pozostaje natomiast kłopot typowo ludzki – bardzo mało stabilny obraz, który jest efektem drgań dłoni która trzyma telefon.

Na całe szczęście problem ten da się rozwikłać, kupując Movi Freefly Systems. Jest to nowoczesny gadżet, przeznaczony do normowania ruchów kamerki. Łącząc go z telefonem komórkowym będziemy mogli pozyskać znakomity sprzęt nagrywający w nieomalże kinowej jakości. Posiadając Movi Freefly Systems nie trzeba już martwić się tym, że ktoś nas mimowolnie potrąci w istotnej chwili albo, iż poruszymy dłonią w bardzo ważnym momencie oraz poniszczymy niesamowite oraz idealne ujęcie. Sprzęt ten jest bardzo lekki i niezwykle poręczny, zatem możemy zabierać go w plenery. Poprzez to zdołamy nakręcić dobre filmy o przyrodzie bez niepokoju, że obraz okaże się nieostry. Choćby rodzinne filmy zyskają na wartości jeżeli będą nagrane w o wiele lepszej formie.

Korzystając z Movi Freefly Systems z pewnością ratujemy  osobiste wspomnienia oraz  przemieniamy je w coś niezapomnianego. Tym bardziej, że najistotniejszych uroczystości a także wydarzeń nie możemy nigdy powtórzyć. Taki stabilizator może także polepszyć jakość pracy tych osób, które żyją z nagrywania filmów, bo z sukcesem może zastąpić fachowy sprzęt, przy o wiele mniejszych nakładach finansowych. Jeżeli podchodzisz na serio do pracy z kamerką, to stanowczo musisz przemyśleć zakupienie stabilizatora.

Zobacz: movi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *