Jeżeli dałeś faux pas na calutkiej linii i dziewczyna nie chce cię w ogóle widzieć…

Jeżeli dałeś faux pas na calutkiej linii i kobieta nie chce cię znać, a w twej główce plączą się 1000-siące rozmaitych myśli jak  ją do swojej osoby na nowo zachęcić. Oto kilka wypróbowanych sposobów w jaki sposób znowu odzyskać byłą dziewczynę oraz naprawić swój błąd. Niezmiernie częstym ostatnimi czasy a także ciekawym sposobem staje się telefon do radia i urocza nutka.

Istnieją nawet programy w radiu, które najczęściej pomagają  porozumieć się pokłóconym małżeństwom. Jeżeli nie jesteś zwolennikiem wywiadów na antenie warto wyposażyć się w dość znaczną dawkę cierpliwości, a te wszelkie działania podejmować z refleksją. W pewnych sytuacjach jeden jedyny czuły ruch może stać się  zdecydowanie bardziej przekonywujący dla niej niż kilkanaście telefonów dziennie. Delikatność i wyczucie  powinien kierować też przy wyborze prezentu. Spektakularne wejścia kuriera do biura z kwiatami całkiem możliwe, że są formą zwrócenia uwagi innych a także wiadomością jak bardzo ci na ukochanej zależy, niemniej jednak praktyka podpowiada, aby o intymnych sprawach w narzeczeństwie na luzie porozmawiać w domowym zaciszu, a niekoniecznie przy innych słuchaczach.

Jeśli naprawdę jesteś faworytem długich i nocnych wrażeń i twoja partnerka także to lubi uciesz ją nie tradycyjną niespodzianką. Niezmiernie popularne w ostatnim czasie są tzw.domy zagadek i są one wspaniałą metodą spędzania czasu i nie stanie się to tkliwe spotkanie, na które ona zapewne się nie zgodzi. Tematyczne pokoje zapewniają, iż będzie to intensywna godzina poświęcona na rozwiązywanie zagadek oraz wspólne spędzenie swojego czasu. Żeby wydostać się z danego pomieszczenia należy ze sobą rozmawiać oraz zgadywać zagadki, a wszakże o to ci chodzi. Chyba że wolisz nieco bardziej hardcorowo podejść do tego tematu, wówczas pozostaje Ci wykombinowanie z dobrymi znajomymi intrygi, sprowadzenie jej np. na tor wyścigowy lub bungee, a ty też staniesz się jej bohaterem. Wybór z pewnością należy do ciebie.

Zobacz więcej: jak odzyskać byłą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *