Niesamowite atrakcje Władysławowa.

Nawet jeśli w tym sezonie letnim nie zdołasz pojechać do Chorwacji czy Bułgarii, wczasy nad polskim morzem także mogą być wspaniałe. Znaczna liczba mniejszych i większych wakacyjnych kurortów usatysfakcjonuje wręcz najbardziej wymagających turystów. Serdecznie zapraszamy Państwa dzisiaj do niesamowicie pięknego miasta nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Niesamowite atrakcje Władysławowa
Jeżeli uwielbiacie jeździć na rowerze, bez wątpienia skorzystacie z ścieżki rowerowej Władysławowo-Hel. Nie możecie absolutnie zapomnieć oczywiście o odwiedzinach w Dolinie Chłapowskiej i rezerwacie Słone Łąki! Osoby, które lubią wylegiwać się na plaży podczas drogi na piaski w Cetniewie na pewno sfotografują się przy Alei Gwiazd Sportu i… Koronie Himalajów! Jeśli zaskoczy was deszcz, możecie wziąć dzieci do słynnego Muzeum Motyli albo na wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. Dokładnie w tym samym budynku jest też wieża widokowa, ale jeśli dzieci będą marudzić, można wjechać windą. Podczas słonecznej pogody dzieci prócz przepięknej plaży (ciągnącej się na 23 km) z pewnością będą chciały zobaczyć Tarzan Park, Ocean Park, Lunapark Słowiński  a oprócz tego domek stojący do góry nogami. Koniecznie zobaczcie z swoimi maluchami Port Morski! Być może skusicie się na wycieczkę statkiem który nosi nazwę Kaczątko? Miłośnicy historii, przybywający do Władysławowa, odnajdą się w Hallerówce i Adiutantówce, a jeśli wybiorą się trochę dalej, do Sławutowa, zdolają zwiedzić osadę średniowieczną. W pobliskim Swarzewie można przejść poprzez Labirynt na polu kukurydzy, a w sąsiednim Rozewiu wejść latarnię morską.

Baza noclegowa we Władysławowie
Sporo ciekawych atrakcji jak na jeden dzień? Bez wątpienia warto tu zostać na dłużej. Jeżeli rozchodzi się o bazę noclegi Władysławowo posiada bardzo ciekawą ofertę. Domki, pokoje, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, a ceny na każdą kieszeń. Położone blisko plaży lub trochę dalej, ale z możliwością dowozu, posiadające piękne place zabaw dla pociechy, trampoliny, osobiste kuchnie, piękne meble – tutejsze noclegi dają możliwość błogiego wypoczynku po całym roku ciężkiej pracy (a także epidemii koronawirusa). Wielbiciele prostoty odnajdą tu drewniane domki holenderskie i domki w stylu skandynawskim, a także 4 ogromne pola campingowe. Apartamenty o wysokim poziomie kusić będa uczestników spotkań firmowych. Przecież miejsca noclegowe Władysławowo proponuje nie tylko sezonu letniego, niemniej jednak poprzez cały rok. Zarezerwuj nocleg już dziś!

Przyjedź na wakacje do Władysławowa!
Dzięki dobrej sieci komunikacyjnej wypoczynek we Władysławowie staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Możecie tutaj bezproblemowo dostać się z absolutnie każdego miejsca Polski. Nawet jeśli popsuje ci się pojazd, możesz odstawić go do mechanika, a potem, używając SKM, prędko być w Jastrzębiej Górze czy też na Helu albo pojechać w eskapadę do Gdyni, Gdańska czy Sopotu. Oczywiście samo miasteczko, chociaż jest spore, również będziesz mógł zobaczyć na nogach. Jeśli więc główkujesz, gdzie spędzić wakacje, wybierz się do pięknego Władysławowa – zapewniamy Cię, że nie będziesz się nudzić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *