Oprócz tego podróżując po Londynie, na pewno nie możemy ominąć Emirates Air Line.

W momencie kiedy udajemy się w jakąś podróż, przeważnie planujemy odwiedzić miejsca każdemu bardzo dobrze znane czy to z programów telewizyjnych, z lektur, jak i dodatkowo z prasy. Na przykład, w momencie kiedy przygotowujemy kierunek zwiedzania Wielkiej Brytanii, w pierwszej kolejności myślimy o takich budowlach jak wieża zegarowa Big Ben, pałac Buckingham gdzie rządy sprawuje królowa Elżbieta, prestiżowy most Tower Bridge, czy też muzeum rzeźb woskowych Madame Tussaud.

Mało który jednakże próbuje znaleźć mniej słynne atrakcje Londynu, za sprawą których zwiedzanie tego miasta będzie bardzo nietypowe, a być może i nawet uda nam się odkryć zadziwiające zakamarki, które będziemy mogli polecić innym osobom, wybierającym się w eskapadę do brytyjskiej stolicy. Jeżeli rozchodzi się o Londyn trochę mniej modne miejscówki, to z pewnością jest to tak zwany punkt widokowy Sky Garden, z którego możemy obserwować doskonałą panoramę miasteczka. Oprócz tego spacerując po Londynie, na 100% nie można pominąć Emirates Air Line. Jest to konkurent dla słynnej kolejki London Eye, z której będziemy mogli podziwiać miasteczko, a wstęp tam jest o wiele tańszy i co najistotniejsze, nie ma tam w ogóle kolejek.

Następnym, z mniej znanych londyńskich miejscówek, jest Richmond Park. To park, gdzie poza dużą ilością zieleni będziemy mogli trafić na jelenie, jakie zamieszkują ten obszar. Pamiętajmy o tym, iż wybierając się do jakiegokolwiek miejsca, trzeba gruntownie prześledzić miejscówki, które się w tamtym miejscu mieszczą, bo zazwyczaj bywa tak, że robią one większe wrażenie aniżeli te popularne, które dla nas są kluczowe do zobaczenia.

Autor: londyn mniej znany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *