Z poradą przychodzi tobie ortodoncja

Każdy z nas chce posiadać wspaniały uśmiech. Jednakże nie każdy z nas posiada szczęście radować się prostymi zębami.
Przyczyną potrafią być różnorodne. Od problemów genetycznych, które powodują, że zgryz nie jest równy, poprzez różnorodnego rodzaju wypadki podczas życia. Jednak nie musi tak być. Z pomocą przychodzi tobie ortodoncja. Specjaliści z tej zakresu mogą naprawić nierówne zgryzy, nierówne zęby a ponadto odmienne kwestie, które nie tylko odbierają tobie urodę, ale wielokrotnie również są powodem próchnicy czy stanów zapalnych w jamie ustnej.
Jakiś czas temu tego typu zabiegi zostały najczęściej zarezerwowane dla młodych osób, dzisiaj nie posiada właściwie ograniczenia wiekowego, w której jest możliwość ulepszyć nasz uśmiech. Trzeba jednakże pamiętać, że im starszy człowiek, tym trwa dłużej osiągnięcie finalnego efektu. Nie bywa to jednak niemożliwe.
Na wstępnej wizycie ortodonta wykona konsultację, aby poznać potrzeby oraz przedstawić możliwe sposoby leczenia. Do korekty niewielkich wad wystarczy nam aparat w znaczącej liczbie sytuacji noszony w nocy. Przy ważniejszych wadach, będziemy mogli zdecydować się na stały apart. Aparat montowany jest do zębów za pomocą niesamowitego kleju. Poprzez to, zgryz będzie dostosowany do korekcji stale, bez ustanku.
Aparaty dostępne są w formie tradycyjnej, gdzie zamki są widoczne, poprzez montowane również z przodu, ale niewidoczne

Źródło: ortodonta Warszawa Wola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *