Znalazłeś się na dobrej drodze do odzyskania swojej byłej partnerki.

W wielu przypadkach, po zerwaniu, mogą zaistnieć pytania: Czy dobrze postąpiliśmy, a może to była właśnie ta jedyna? Wszak nie było nam aż tak źle. Jak dalej postąpić? Jakmożemy odzyskać miłość?

Źródło: jak odzyskać byłą kobietę

Z pewnością nie istnieje magiczne zaklęcie, które spowoduję, iż nasza miłość znów wpadnie nam w ramiona. Aczkolwiek, jest parę działań, które możesz poczynić w zamiarze odzyskania byłej dziewczyny. Na początku musimy odpowiedzieć szczerze na bardzo ważne pytanie, z jakiego powodu moja dziewczyna mnie rzuciła? Może powodem stała się utrata zainteresowania tobą, albo odeszła do innego, chciała byście zostali przyjaciółmi, czy chciała małej przerwy w związku. Następnie odpowiedz szczerze na to pytanie: Czy chcesz naprawić to co było złe w waszej relacji czy też usunąć przyczynę rozstania? Jeżeli twoja odpowiedz brzmi twierdząco – wspaniale! Znalazłeś się na dobrej drodze do odzyskania swojej byłej dziewczyny. Od razu po zakończeniu związku trzeba dać sobie nieco wytchnienia i nie kontaktować się ze swoją byłą dziewczyną. A na pewno nie myśleć na okrągło o tym jak mogę odzyskać byłą dziewczynę.

To najlepszy czas by zadbać o siebie. Możesz, a nawet powinieneś przez ten czas pracować nad sobą, aby móc za jakiś czas pokazać się swojej dziewczynie jako zupełnie nowy człowiek. To również odpowiedni czas na poprawienie relacji z przyjaciółmi, szukanie nowej pasji, co za tym idzie pozyskiwanie zdolności bycia samemu ze sobą. Ile czasu należy obejść się bez kontaktu? Jest to sprawa bardzo indywidualna i tutaj już nie ma tzw. złotego środka. W tym czasie możesz zacząć wysyłać jej subtelne sygnały, że w Twoim życiu coś się zmieniło i to na dobre. Doskonale mogą do tego posłużyć wszelkie media społecznościowe z jakich oboje korzystacie. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż stosując taki sposób obudzisz jej ciekawość i pojawisz się na nowo w jej oczach jako całkiem interesująca osoba. Na tym etapie być może znowu zaczniecie wspólnie spędzać czas. A stąd już blisko do odnowienia związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *